Skocz do zawartości

[Rower crossowy] wybór odpowiedniego modelu - jazda po mieście i terenie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Stoję przed wyborem roweru crossowego w przedziale 3000-3500zł. Wybrałem kilka modeli w tym przedziale. Chciałbym, abyście wskazali swoje propozycje bądź wybrali najlepszy model z moich. Z chęcią wysłucham rzetelnych argumentów, gdyż nie za bardzo znam się na temacie.

Oto moje wybory:

- Cube natural pro
- Kellys phanatic 50
- Kross evado 7.0
- Giant roam 1 disc
- Scott sub cross 20 men
- Unibike viper gts
- Trek FX 3 Disc/dual sport 3
- Romet orkan 5M
- Merida crossway 300
 

Jestem w stanie dopłacić do droższego modelu jeśli naprawdę warto. Jeśli jednak jest coś tańszego, równie godnego polecenia, to z chęcią rozważę taką propozycję.

Edytowane przez Jakub_Piatek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.06.2019 o 18:22, Jakub_Piatek napisał:

Witam,

Stoję przed wyborem roweru crossowego w przedziale 3000-3500zł. Wybrałem kilka modeli w tym przedziale. Chciałbym, abyście wskazali swoje propozycje bądź wybrali najlepszy model z moich. Z chęcią wysłucham rzetelnych argumentów, gdyż nie za bardzo znam się na temacie.

Oto moje wybory:

- Cube natural pro
- Kellys phanatic 50
- Kross evado 7.0
- Giant roam 1 disc
- Scott sub cross 20 men
- Unibike viper gts
- Trek FX 3 Disc/dual sport 3
- Romet orkan 5M
- Merida crossway 300
 

Jestem w stanie dopłacić do droższego modelu jeśli naprawdę warto. Jeśli jednak jest coś tańszego, równie godnego polecenia, to z chęcią rozważę taką propozycję.

Kupiłeś już coś? Stoję przed podobnym wyborem i raczej zdecyduję się na Vipera lub Phanatica 50, jedyne co w Kellysie mi nie pasuje to tylna piasta Tourney w rowerze tej klasy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...