Skocz do zawartości

[manetka] Wolf Tooth - części zamienne


Brombosz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Przy ostatniej glebie zdarzyło mi się połamać (pomijając prawy łokieć :icon_wink:) manetkę sztycy Wolf Tooth, a dokładniej to plastikową oś łożyska. Znalazłem na zagranicznych stronach części zamienne i w tym to czego potrzebuję, jednak we wszystkich przypadkach wysyłka będzie droższa niż sama część. Stąd pytanie czy ktoś z was czasami nie wie gdzie dorwać to w Polsce?

https://www.fanatikbike.com/products/wolftooth-remote-axle

remote-la-clmp.jpg

ReMote_Axle_590x_4fe10b1e-2e6e-4528-a700

Od biedy mogę to zamówić zza granicy, ale raz, że mi się nie spieszy, to dwa sytuację mam teraz taką, że każdy grosz się liczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz... mógłbym to nawet taśmą przywiązać do kierownicy i będzie działać. Ale nie w tym rzecz. Skoro i tak jestem uziemiony w domu to wolałbym doprowadzić rower do ładu niż kombinować jedną ręką jakieś prowizorki. Zanim zamówię to pomyślałem, że założę temat bo może ktoś to widział w jakimś polskim sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba chwilowo jesteś nie techniczny, nie myślałem o ręce :)  jasna sprawa... ale takie rozwiąząnie będzie trwalsze mechanicznie od fabrycznego, bo to tylko centrujące podparcie łożyska prawda?, to nie "srebrna taśma" tylko poprawienie złego ( łamliwego) produktu z fabryki :) może masz kogoś kto wyrzeźbi to dla Ciebie :)

chociaż może to łamanie jest przemyślane i zrobione dla bezpieczeństwa, kto tam wie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...