Skocz do zawartości

[do 3000] MTB Mustang M4


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

szukam roweru dla siebie żeby raz w tygodniu wybrać się do lasu/w górki. Ostatni raz więcej jeździłem w okolicach 2008 kiedy byłem w liceum i służył mi do tego rower firmy delta za ok 1200-1400 PLN. Po przesiadce z rowerów za mniej niż 1000 PLN był to niesamowity skok komfortu jazdy oraz precyzji działania/kontroli roweru.

Ze względu na miłe wspomnienia tym razem zdecydowałem się także na polskiego producenta. Jako, że apetyt rośnie w miarę jedzenia, to zaczynając od budżetu 2000 PLN skończyłem na rowerze za prawie 3000 PLN. Padło na tegoroczny model rometa mustang M4.  Nie jestem do końca przekonany, czy przy wadze 75 kg i planowanych jazdach po Górach Sowich potrzebuję roweru opartego na shimano deore....

Rower chciałbym kupić na koniec lipca. Już teraz można znaleźć oferty promocyjne 10% poniżej ceny katalogowej. Moje pytanie do ludzi śledzących rynek rowerowy to: czy warto czekać jeszcze na obniżki. Czy jest szansa, że za miesiąc nie będzie już np. dostępnej ramy w rozmiarze M?

Rozmawiałem z jednym forumowiczem i napisał, że sklep internetowy zaproponował mu rabat 20% przy zakupie dwóch tych rowerków. Może ktoś chętny na "zakup grupowy". Sam nie wiem na ile to realne

Może macie jakieś opinie na temat tego roweru? Może macie ciekawsze propozycje do 3000 PLN dla "weekendowego górala".

Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru.

z

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...