Skocz do zawartości
mareq7

[do 1700 zł] rower crossowy lub trekingowy

Rekomendowane odpowiedzi

mareq7
Napisano (edytowane)

Witam. Tak jak w temacie zastanawiam się nad kupnem nowego roweru. Jestem w temacie zielony, ponieważ obecnie jeżdżę na rowerze "komunijnym" a że mam 27 lat to sami wiecie jak wtedy wyglądały popularne "górale". Rower ma służyć przede wszystkim do zwykłej, codziennej jazdy raczej po asfalcie no i dojazdy do pracy. Dlatego też wybór padł na crossa lub trekkingowego. Z tego co wyczytałem to rozumiem, że rower crossowy to taka uboższa wersja trekkingowego. Ogólnie byłbym już zdecydowany na rower crossowy ale widzę, że nie mają one, przynajmniej fabrycznie, zamontowanych błotników, a wiadomo, że jak popada to bez błotników całe błoto wyląduje na mnie, a tego chciałbym uniknąć. Czy w takim przypadku do każdego crossowego roweru da się zamontować błotniki? Czy nie ma to sensu i skoro chcę rower z błotnikami to od razu szukać trekkingowego? Kilka pytań zadałem ale tak jak mówię przespałem w temacie jakieś 15 lat. No i trochę poczytałem forum i widzę, że często poleca się takie oto rowery:

https://allegro.pl/oferta/lazaro-x-force-v3-men-19-czarno-niebieski-7960805226?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aqueryandcategory&bi_c=NThiODJmNzUtMzdmOC00MTc1LWFiY2QtZGVmZjA0OWVhNTFhAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=b135c35a-288c-44c7-8a92-3988d6c415b7

https://www.dadelo.pl/rower-kross-evado-4-0-2018-pd18134/?v_Id=123484

Polecacie któryś z nich? A może macie coś lepszego? Mój wzrost to jakieś 182 cm i waga 76 kg. Z góry bardzo dziękuję wszystkim za pomoc.

Edytowane przez mareq7

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Pablo59
Napisano (edytowane)

I czytać od tyłu  :)

Crossowe  z niemożnością założenia błotników to rzadkość, ale tak, bywają ( jeśli chce się uniknąć tzw "druciarstwa"  :)

Edytowane przez Pablo59

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta