Skocz do zawartości

[Trzaski] Okolice tylnego koła


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich. Jest to mój pierwszy post na forum. Postanowiłem tu napisać bo mam nadzieje że ktoś miał problem taki sam jak ja, i wie jak go rozwiązać. Chodzi o to, że przy szybszej jeździe, szczególnie po lasach, czy kamienistych drogach (chodzi o jakieś małe wyboje, dziury) z okolic tylnego koła słychać trzaski, stawiam że jest to piasta ponieważ gdy nie pedałuje to trzaski również występują. Z drugiej strony mój rower ( KTM Ultra Flite r.2016) mam 2 lata i przejechane lekko ponad 4tys km, i we wszystkich serwisach mówią że to jest zbyt nowy rower aby piasta była już do wymiany. Czy ktoś miał podobną sytuację ? Ktoś wie co z tym zrobić bądź czego to wina ? Dodać mogę jeszcze tyle, że przy wolnej jeździe na płaskiej nawierzchni np. ścieżka rowerowa to nic nie słychać, jest cichutko, trzaski pojawiają się jak mówiłem przy szybszej jeździe ok. 25km/h i wystarczą do tego drobne nierówności, dziury. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...