Skocz do zawartości
SoloTM

[Forum - wyświetlanie na androidzie/smartfon]

Rekomendowane odpowiedzi

SoloTM
Napisano (edytowane)

Witam,

Mam problem ( od wczorajszego popołudnia ) z wyświetlaniem strony forum. Wszystko jest jak było ( ustawień w telefonie, ani samego telefonu nie zmieniałem ) z jedną ważną różnicą, mianowicie wczytując mi stronę forumrowerowe.org  wszystko wygląda jak na komputerze ( tak mam ustawioną przeglądarkę w telefonie ) ale w ostatnim momencie ładowania strony zmienia się układ, znika cały boczny pasek :

image.png

Cały boczny pasek ( również z tym co jest poniżej "Tematy" np. "Rowery", "Zdjęcia" ) aż do samego dołu znika - nie ma go. Jest wszystko tylko brakuje bocznej części tego co jest wyświetlane na ekranie komputera ( jeszcze raz podkreślam, że przeglądarkę mam ustawioną dla komputerów, a przesunąć ekranu w bok, odwrócenie telefonu, itp nic nie daje - cały boczny pasek, część ekranu wyparowała )

/edit

Cały boczny pasek powędrował na sam dół, pod wszystkimi tematami forum. Jest z lewej strony i ciągnie się do samego dołu ( niczego nie brakuje ).

https://drive.google.com/file/d/14KdTyA9IE8MNgKf_L7TqUt-r4g268oAX/view?usp=sharing

Ktoś ma jakiś pomysł czym to może być spowodowane?

Edytowane przez SoloTM
poprawki

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
zekker

U mnie to samo ale na PC (Firefox 52.9 ESR). Dzisiaj mi się to rzuciło w oczy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Mieciu

wszystko jest ok, tak ma być. Pasek boczny przeskakuje na dół

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
SoloTM

Aha ;) Wczoraj wieczorem wszystko wróciło do normy. W telefonie jest ok, jak i na komputerze. Pasek boczny z boku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta