Skocz do zawartości

[Forum - wyświetlanie na androidzie/smartfon]


SoloTM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem ( od wczorajszego popołudnia ) z wyświetlaniem strony forum. Wszystko jest jak było ( ustawień w telefonie, ani samego telefonu nie zmieniałem ) z jedną ważną różnicą, mianowicie wczytując mi stronę forumrowerowe.org  wszystko wygląda jak na komputerze ( tak mam ustawioną przeglądarkę w telefonie ) ale w ostatnim momencie ładowania strony zmienia się układ, znika cały boczny pasek :

image.png

Cały boczny pasek ( również z tym co jest poniżej "Tematy" np. "Rowery", "Zdjęcia" ) aż do samego dołu znika - nie ma go. Jest wszystko tylko brakuje bocznej części tego co jest wyświetlane na ekranie komputera ( jeszcze raz podkreślam, że przeglądarkę mam ustawioną dla komputerów, a przesunąć ekranu w bok, odwrócenie telefonu, itp nic nie daje - cały boczny pasek, część ekranu wyparowała )

/edit

Cały boczny pasek powędrował na sam dół, pod wszystkimi tematami forum. Jest z lewej strony i ciągnie się do samego dołu ( niczego nie brakuje ).

https://drive.google.com/file/d/14KdTyA9IE8MNgKf_L7TqUt-r4g268oAX/view?usp=sharing

 

Ktoś ma jakiś pomysł czym to może być spowodowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...