Skocz do zawartości
Kross Raty 0 procent
RafalTRek

[Rower Trek] szukam

Rekomendowane odpowiedzi

RafalTRek

Witam. Szukam roweru ze zdjęcia. Rozmiar ramy 19.5 albo 21. :)  
Proszę o propozycje

32191498_2071014499594466_3292385576786853888_n.jpg

32212743_2071014486261134_9021822055015776256_n.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• vin324pl
      Przez vin324pl
      Witam serdecznie wszystkich forumowiczów, od jakiegoś czasu podczas jazdy na moim rowerze dokuczały mi trzaski pochodzące gdzieś z okolicy suportu/ korby /wahacza ciężko powiedzieć , prawdopodobnie winowajcą jest już sfatygowane terenem łożysko ramy ( to pod rurą podsiodłową ) rower to już wiekowa konstrukcja full ( trek liquid ). niestety żeby dostać się do łożyska trzeba wycofać cały dolny trójkąt (wahacz?) gdzie mocowane jest tylne koło. Całość trzyma w kupie sprasowany w ramię tylnego trójkąta aluminiowy element który pewnie trzeba jakoś wybić teraz pytanie jak  to zrobić ?
      Wrzucam fotki z opisem żeby łatwiej było się zorientować .

• Seyu
      Przez Seyu
      Cześć
      Posiadam rower Trek Marlin 5 z 2019 roku. Obecnie mam napęd 3x7 i przerzutkę Tourney. Chciałbym zmienić kasetę na Shimano Deore 10 rzędowa i przerzutkę na Shimano Zee oraz manetkę na Deore. Pytanie czy mogę mieć napęd 3x10. Czy wymiana kasety jest możliwa przy tym rowerze?
    • XjanekX
      Przez XjanekX
      Witam
      Planuje zakup elektryka, mam 185 cm wzrostu ok 92 kg. Budżet +- 15 - 16 k.
      Wytypowałem 3 sztuki   
      1.  https://www.specialized.com/pl/pl/mski-turbo-levo-hardtail-comp-29/p/159114?color=239464-159114
      2.  https://www.bikester.pl/cube-reaction-hybrid-slt-500-kiox-rower-elektryczny-hardtail-niebieski-857668.html
      3. https://www.trekbikes.com/pl/pl_PL/rowery/rowery-górskie/rowery-elektryczne-mtb/powerfly/powerfly-hardtail/powerfly-5/p/23179/?colorCode=black

Planuje wycieczki max 50-60 km szuter, polne ścieżki, las. (na razie beskid niski, bieszczady). 
      Pomóżcie który rower wybrać. Może macie doświadczenie z tymi maszynami.  Najlepszy osprzęt ma cube,  najbardziej podoba mi się spec . 

Z góry dziękuje za opinie.

Pozdrawiam

• krzywy187
      Przez krzywy187
      Witam, dopiero zaczynam przygodę z kolarstwem górskim i planuje zakup roweru na ten sezon. Zainteresowały mnie dwa modele: Trek Roscoe 7 2019, oraz Dartmoor Primal Intro 29 2019.
      Wybór hardtaila był oczywisty ze względu na ograniczony budżet, mniejszą złożoność roweru jako mniejsze koszty serwisowania i po prostu nadawanie się do nauki jazdy po hopkach, ścieżkach leśnych i szutrowych poza miastem. Będzie też używany do singletracków i górskich ścieżek rowerowych. Uniwersalność jak najbardziej.
      Z racji że nie mam żadnego doświadczenia nie wiem na co zwracać uwagę. Zauroczyłem na początku się w marce Dartmoor, wspieranie polskiej marki i w ogóle, cenowo też całkiem przystępnie. Przeglądając oferty hardtailowe w sieci zwróciłem uwagę na ofertę Treka. Tak więc doszło do suchego porównania modeli które wymieniłem. Oba w podobnej cenie (Dartmoor 3999/ Trek 4399). Wziąłem również pod uwagę zakupu Dartmoor Primala Evo 29 ale cenowo trochę sporo jak na początek (4899zł a wypada kupić kask, narzędzia itp).
      Najważniejsze rzeczy ze specyfikacji obu rowerów:
      Dartmoor:
      WIDELEC: RST Alpha 110-15 RA, Boost, skok 130mm, oś 15mm,
      PRZERZUTKA TYLNA: SRAM X5 1x10 
      HAMULCE: SRAM Level, tarcze 180mm
      OBRĘCZE: Dartmoor Tomcat 29”, 32H, F/V OPONY: WTB TrailBoss 29x2.4 Comp 
      WAGA: 14.3k

Trek:
      Widelec: RockShox Judy Silver TK
      Przerzutki i kaseta: Shimano Deore M6000, Shadow Plus / Shimano HG50, 11-42, 10-rzędowa
      Sztyca: Bontrager Arvada (sztyca regulowana !)
      Hamulce: Hydrauliczne tarczowe Tektro HD-M275
      +/-1 4.23 kg

Tak więc byłbym wdzięczny za wszelkie opinie, hejty, porady i wskazówki ! w razie niejasności dopiszę potrzebne info. 

• brattanek
      Przez brattanek
      Cześć,
      Planuję zakup roweru elektrycznego i zainteresowałem się Trek Powerfly FS 5  moim zdaniem osprzęt nie jest zły. Czy ktoś posiada ten rower? Jaką alternatywę możecie polecić?