Skocz do zawartości

[Koła] rowerowe sklep Warszawa lub internetowy


Lemur2016

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, 

 

Czy zna ktoś / mógłby polecić jakiś sklep w Warszawie lub sklep internetowy gdzie można zakupić sensowne koła do roweru trekingowego? (28")

Sporo szukałem ale albo znajduje super sklep gdzie chcą 600/700 zł albo zwykły sklepik gdzie ktoś chce 150 za... "sensowne" koło na turneyu 

 

W internecie niby trochę tego jest ale na allegro np nic mi się fajnego nie udało znaleźć. Znów zasada albo super tanie albo super drogie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sensowne znaczy jakie? 

https://daveo.pl/kola_novatecdt_535_28cnspoke-731i

Dobre koła muszą kosztować, jak potrzebujesz pod tarcze będzie jeszcze drożej. 

Piasty Novateca, najtańsze sensowne na łożyskach to koszt ~300zł, do tego dwie obręcze za ~150, do tego dobre szprychy (a taka kosztuje złotówkę) i ktoś kto dobrze to wszystko zaplecie. Można coś urwać dając piasty na kulkach, ale ciągle za komplet wyjdzie kilkaset złotych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o jedno koło na tył pod tarcze i kasetę 

Sensowne czyli takie które nie będzie balo się ciężkich sakw :-) rowerem jeżdżę na wyprawy

Przy obciążonym rowerze brakuje tych hamulców tarczowych... 

Ceny które ja podałem dotyczyły jednego koła. 

700 zł to niestety  wydatek za koło... Za duży na mój budżet. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lemur2016 napisał:

Chodzi mi o jedno koło na tył pod tarcze i kasetę

Dozbieraj kasy i kup dobry zestaw piasta na 4 łożyskach maszynowych, zwłaszcza na tył. Ja miałem robione w daevo. Przedzwoń do gościa i powiedz o co ci chodzi. Na pewno ci doradzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...