Skocz do zawartości

[Rama] Uszkodzony gwint


Dykciarz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z powodu mojej nieudolności, przy ''udanej'' próbie demontażu zapieczonego suportu przerwałem ciągłość zwoju gwintu mufy suportowej. Jak widać, jest wyraźny ślad po wiertle i nasuwa się pytanie. Jest przerwana tylko ciągłość gwintu, zwój jako tako nie jest uszkodzony, myślicie, że da radę w to wkręcić suport? Jeśli nie to jakie są ewentualne opcje naprawy?

Oceńcie sami:

62165002_1291819394307001_4805002663924072448_n.thumb.jpg.4a61d560c2ae38cab11a995b4fa6039b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Quell Zdjęcie zrobione tuż po fakcie czyli jakiś tydzień temu. Przetarłem parę razy pilnikiem do paznokci mamy (cii :D). Czekam na klucz do suportów, bo niestety ostatni się poddał plastikowym miskom suportu roweru brata. Trzymam kciuki i dam znać jak już to zrobię. Dzięki!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było jeszcze przejechać włókniną ścierną, taką jak jest na gąbce do mycia naczyń. Jeżeli gwint nie jest poszarpany na brzegach, to nie powinno być problemu. Widziałem ramy gdzie spora część mufy suportu była wycięta żeby rama była lżejsza i o ile dobrze pamiętam, cięcie zahaczało o gwint.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...