Skocz do zawartości

[Szosa] do 2000zł dla amatora


leparkour8

Rekomendowane odpowiedzi

Witam planuje zakup swojego pierwszego roweru szosowego do 2000zł, planuje jeździć po wiejskich drogach trasy około 50KM. Czy mógłby mi ktoś polecić jakiś fajny rower ? Wstępnie myślałem nad Jamis Ventura Sport 2017 w cenie 1400  oraz nad Btwin TRIBAN 100  za 1000  co myślicie o tych dwóch rowerach ? lub jesli macie inne propozycje prosiłbym o podpowiedź co mógłbym kupić w tej kwocie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciężko się wypowiedzieć mi nt jamis, natomiast jeśli dysponujesz budżetem do ok.2k to do wyboru poza tym jamisem (dość średnim rowerze patrząc na specyfikację-korba na kwadrat itp.) to do wyboru masz albo coś z deca , czyli triban rc100 lub rc120 albo coś używanego. Rc100 i rc120 mają dość egzotyczne jak na nasz rynek przerzutki i napęd, w przypadku jakichkolwiek awarii możesz oczywiście przechodzić na shimano. Ponoć jakoś to wszystko chodzi. Natomiast dość ciekawe jeśli chodzi o geometrię są te ramy bo możesz ustawić się na nich zarówno rekreacyjnie jak i bardziej dynamicznie. Tribana 100 sobie odpuść, nie za wiele ma wspólnego z szosą i nie warto się za brać chyba, że potraktujesz taki rower jako zimowe wozidło, które jak się zniszczy do wywalasz i kupujesz nowy. Lekko archaiczny sprzęt, ale dokładnie taki był zamysł autorów tego dzieła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...