Skocz do zawartości
michalr75

[Folia ochronna] Jaka folia na ramę.

Rekomendowane odpowiedzi

michalr75

Witajcie,

Ostatnio rozmawiałem z kolegą z peletonu o foliach ochronnych na ramę. Mówił że używa jakiejś folii z Obi, trwałej i nie zostawiającej śladów po zerwaniu. Niestety z powodu kontuzji chwilowo nie jeżdżę na wyścigi i nie miałem okazji spytać co to konkretnie za folia, więc może ktoś z forum korzysta z czegoś podobnego. Dotychczas stosowałem naklejki z folii przezroczystej na ramę ale może ta folia z marketu byłaby lepsza i mniej podatna na uszkodzenia. Ktoś coś?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
pawelj5

Mogę polecić Scotchgard 3M. Od kilku lat używam wersji o grubości 350um. Bardzo dobry klej i duża wytrzymałość. Oklejam nią miejsca gdzie bagażnik dachowy chwyta za ramę, tam gdzie pancerze dotykają ramy, tylny widelec pod łańcuchem i inne. Folia znosi wszystko bez problemów i nie żółknie od słońca.

• +1 pomógł 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
RBTS

Popytaj w drukarniach zajmujących się drukiem reklamowym wielkoformatowym. W każdej dostaniesz końcówki folii do laminowania wydruków, w niektórych także najmocniejszą folię do zabezpieczania wydruków klejonych na posadzkach tzw. podłogówki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ostry2407

folie Zefal są bardzo mocne. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta