Skocz do zawartości

[Folia ochronna] Jaka folia na ramę.


michalr75

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Ostatnio rozmawiałem z kolegą z peletonu o foliach ochronnych na ramę. Mówił że używa jakiejś folii z Obi, trwałej i nie zostawiającej śladów po zerwaniu. Niestety z powodu kontuzji chwilowo nie jeżdżę na wyścigi i nie miałem okazji spytać co to konkretnie za folia, więc może ktoś z forum korzysta z czegoś podobnego. Dotychczas stosowałem naklejki z folii przezroczystej na ramę ale może ta folia z marketu byłaby lepsza i mniej podatna na uszkodzenia. Ktoś coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mogę polecić Scotchgard 3M. Od kilku lat używam wersji o grubości 350um. Bardzo dobry klej i duża wytrzymałość. Oklejam nią miejsca gdzie bagażnik dachowy chwyta za ramę, tam gdzie pancerze dotykają ramy, tylny widelec pod łańcuchem i inne. Folia znosi wszystko bez problemów i nie żółknie od słońca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Popytaj w drukarniach zajmujących się drukiem reklamowym wielkoformatowym. W każdej dostaniesz końcówki folii do laminowania wydruków, w niektórych także najmocniejszą folię do zabezpieczania wydruków klejonych na posadzkach tzw. podłogówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...