Skocz do zawartości

[zestaw naprawczy] K2 Tire Doctor - używaliście ? Nada się do roweru ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Robię sobie zakupy kilku drobiazgów (oringi, kleje) i wpadł mi w oko preparat K2 Tire Doctor przeznaczony do łatania opon samochodowych. Wziąłbym go jako "dopełniacz" do paczki, ale nie wiem czy będzie ok do zastosowania w rowerze.

Używał go ktoś z Was do napraw rowerowych ?

Bo zastanawiam się, czy taki preparat nada się do naprawy przebitej dętki rowerowej na trasie ?

Wiem, że są specjalne preparaty rowerowe działające na podobnej zasadzie, więc chyba powinno być ok, niemniej zastanawiam się czy produkt przeznaczony do łatania opon bezdętkowych w aucie, będzie równie skuteczny w przypadku dętki rowerowej ? (czy nie jest za gęsty, czy nie poskleja ścianek dętki etc.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.auto-swiat.pl/porady/eksploatacja/test-latek-w-spreju-zapas-czy-tylko-zludzenie/3m7qszy#slajd-5

"Preparat zadziałał: uszkodzenie zostało zatkane, choć nie od razu – przez kilkaset metrów podczas jazdy słyszalny był syk." jeżeli tak jest w samochodzie, to nie chce myśleć jak w rowerze - zanim zrobisz kilkaset metrów to zostaniesz na rawkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...