Skocz do zawartości
Kross Raty 0 procent
Gharalion

[rower] Dartmoor Hornet 2017 l Green Scout

Rekomendowane odpowiedzi

Gharalion

Na sprzedaż Darmoor Hornet z rocznika 2017 w rozmiarze L w kolorze Scout Green. Rower używany zgodnie z przeznaczeniem, co w połączeniu z niezbyt mocnym lakierem (który jest w sumie jedyną wadą roweru) poskutkowało odrapaniami ramy (są to niegroźne dla konstrukcji jedynie wizualne ubytki). Amortyzator w pełni sprawny, lagi bez jakichkolwiek uszkodzeń.
Za stosunkowo niedużą kwotę dostajemy rasowy rower enduro, z pancerną ramą ze zjazdową geometrią, z bardzo fajnie działającym amortyzatorem Suntour Auron 150mm z regulacją szybkiej i wolnej kompresji oraz tłumienia odbicia. W połączeniu z plusowym rozmiarem opony 27,5x2,8, obręczami 32mm na sztywnych osiach daje nam to rower, którym możemy zjechać, zeskoczyć i wjechać wszędzie gdzie będziemy chcieli.
Dodajmy do tego 11 rzędowy napęd SRAM NX, hamulce tarczowe SRAM LEVEL i mamy rower idealny, czyli ten który tutaj u was stoi.
Rower zakupiony jako nowy w 06.2017 r. natomiast u mnie jest od 07.2018 r.
Jeżeli już tu trafiłeś, to znasz pewnie jego dokładną specyfikację, zalety i wady roweru. W stosunku specyfikacji fabrycznej, mamy wymienioną korbę na Shimano Zee FC-M640 36T, opony WTB Ranger 27,5x2,8 (przód jest tubeless, tył przygotowany pod tubeless + dodaje zaworek). Rower jest gotowy do jazdy, nie wymaga wkładu finansowego. Dodaje dodatkowo całkiem nowy, zapasowy łańcuch. Pomogę też wyregulować zawieszenie do swoich preferencji.
Tylko i wyłącznie odbiór osobisty - mogę dowieźć rower po uiszczeniu opłaty za paliwo.

Cena: 3750zł

To samo info + zdjęcia o własnie tutaj:

https://www.olx.pl/oferta/dartmoor-hornet-2017-rozmiar-l-CID767-IDA4x9c.html

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

×