Skocz do zawartości

[Amortyzator] Nowy RS Judy Silver TK 29" 120 boost 15x110


saphrii

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Po fakcie zakupu Treka Roscoe 7 zorientowałem się, że otrzymałem amortyzator ze sprężyną FIRM - dla osób o wadze >80~90kg (ja mam 72kg i sag ~1cm i skok 70~80mm).
Ze względu, że zdążyłem już w międzyczasie podmienić hamulce na swoje - lepsze, Trek widząc to na zdjęciu wypiął się na możliwość zwrotu / wymiany na inny stwierdzają, że rower jest używany. Otrzymałem małą rekompensatę i jestem zmuszony zakupić inny amor na własną rękę.

Rower nie zdążył być jeszcze ani razu poza domem.

Garść informacji:

- Rock Shox Judy Silver TK dla kół 29 / (27,5+), sprężyna FIRM dla osób o wadze >80~90 kg
- Skok 120mm
- Blokada skoku
- Regulacja tłumienia
- Pokrętło naprężenia wstępnego,
- Sztywna oś w standardzie BOOST 15x110, oś oczywiście w komplecie
- Rura sterowa taperowana, przycięta na dł. 20cm

Stan sklepowy.

Cena 599zł

Mile widziany odbiór osobisty w Poznaniu, ale wysyłka również jest możliwa. Kosztów wysyłki nie pokrywam, ale zapewniam solidne zapakowanie.

Zapraszam,
Bartosz

 

Na załączonych zdjęciach amortyzator jeszcze zamontowany w rowerze.
 

 

IMG_3807.jpg

IMG_3808.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.05.2019 o 16:48, saphrii napisał:

Ze względu, że zdążyłem już w międzyczasie podmienić hamulce na swoje - lepsze, Trek widząc to na zdjęciu wypiął się na możliwość zwrotu / wymiany na inny stwierdzają, że rower jest używany. Otrzymałem małą rekompensatę i jestem zmuszony zakupić inny amor na własną rękę.

Przecież można wymienić sprężynę na inną, w czym problem? RS produkuje sprężyny pod różną wagę, powinny być dostępne w Harfie-Harryson.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...