Skocz do zawartości
Kross Raty 0 procent
saphrii

[Amortyzator] Nowy RS Judy Silver TK 29" 120 boost 15x110

Rekomendowane odpowiedzi

saphrii

Witajcie,

Po fakcie zakupu Treka Roscoe 7 zorientowałem się, że otrzymałem amortyzator ze sprężyną FIRM - dla osób o wadze >80~90kg (ja mam 72kg i sag ~1cm i skok 70~80mm).
Ze względu, że zdążyłem już w międzyczasie podmienić hamulce na swoje - lepsze, Trek widząc to na zdjęciu wypiął się na możliwość zwrotu / wymiany na inny stwierdzają, że rower jest używany. Otrzymałem małą rekompensatę i jestem zmuszony zakupić inny amor na własną rękę.

Rower nie zdążył być jeszcze ani razu poza domem.

Garść informacji:

- Rock Shox Judy Silver TK dla kół 29 / (27,5+), sprężyna FIRM dla osób o wadze >80~90 kg
- Skok 120mm
- Blokada skoku
- Regulacja tłumienia
- Pokrętło naprężenia wstępnego,
- Sztywna oś w standardzie BOOST 15x110, oś oczywiście w komplecie
- Rura sterowa taperowana, przycięta na dł. 20cm

Stan sklepowy.

Cena 599zł

Mile widziany odbiór osobisty w Poznaniu, ale wysyłka również jest możliwa. Kosztów wysyłki nie pokrywam, ale zapewniam solidne zapakowanie.

Zapraszam,
Bartosz

Na załączonych zdjęciach amortyzator jeszcze zamontowany w rowerze.

IMG_3807.jpg

IMG_3808.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
bts
W dniu 26.05.2019 o 16:48, saphrii napisał:

Ze względu, że zdążyłem już w międzyczasie podmienić hamulce na swoje - lepsze, Trek widząc to na zdjęciu wypiął się na możliwość zwrotu / wymiany na inny stwierdzają, że rower jest używany. Otrzymałem małą rekompensatę i jestem zmuszony zakupić inny amor na własną rękę.

Przecież można wymienić sprężynę na inną, w czym problem? RS produkuje sprężyny pod różną wagę, powinny być dostępne w Harfie-Harryson.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
saphrii

@btsCzekam na odpowiedź od Spidera czy coś wykombinują.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
saphrii

Ogłoszenie nieaktualne, okazało się, że możliwa jest modyfikacja na sprężynę powietrzną, amortyzator zachowuję :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta