Skocz do zawartości

[Co to jest] Tajemnicze gluty w lesie, na łąkach, ścieżkach itp.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ostatnio zauważyłem mnóstwo galaretowatej substancji lekko żółtawej, półprzezroczystej, która przyczepia się do opon, siłą odśrodkową dostaje się na ramę, w okolicę mufy, sterów i v brejków - linki i gumki przy fajce oraz na koronie amortyzatora. Lekko klejąca i bardzo denerwująca. Co to jest ? wydzielina ślimaków, jakieś inne pomysły ?

Szukałem chwilę w necie i takie coś wyskoczyło :

https://www.bio-forum.pl/messages/33/633288.html

Dodam, że ostatnio sporo padało, w lasach wilgotno, nawet mokro, jest trochę kałuż itp.  I sporo ślimaków - dawno tyle nie widziałem - co chwilę jakiś "przechodzi" przez ścieżkę i sporo rozjechanych.

Ktoś się spotkał z tą galaretką ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ja u siebie na ramie też znalazłem takiego gluta, ale to była jednorazowa sytuacja.

Jak jesteśmy w temacie dziwnych znalezisk, to jakiś czas temu podczas jazdy "zbierałem" tysiące malutkich, zielonych robali. Miały poniżej milimetra długości, cienkie jak włos ale były wszędzie. Co ciekawe, było to głównie widoczne w wietrzne dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
53 minuty temu, SoloTM napisał:

Ktoś się spotkał z tą galaretką ?

OBCY!!!!!!!!!!!!!!

KOSMITY!!!!!!!

Ratujsięktomożeolabogacotobędziematkojedyna.....

Oooo...widać jak Obcemu gluty cieknom

Obcy-Przymierze-1.jpg

 

Mówię Wam... to inwazja....

53 minuty temu, SoloTM napisał:

I sporo ślimaków - dawno tyle nie widziałem - co chwilę jakiś "przechodzi" przez ścieżkę i sporo rozjechanych.

Mówiłem? Inwazja. Slimaki to nierozwinięty Obcy, i one, te ślimaki, jak idom to kładom takie gluty właśnie. I zawsze za nimi idzie taki jeden większy Ślimak, co zbiera te gluty , lepi w kulki albo coś podobnego i układa na kszakah, gałenziah i fszendzie. Albo te gluty po tych slimakah sie same grupujom ( jak ten jeden w Terminatozrze, on sie po rozpryśnięciu sam sie tak sklejał ).

I tego, ten...no.. i te gluty poźniej jak siem posklejajo to rośnie z nich Obcy ale mały, że go nie widać. I on, ten Obcy,ale mały, on  sie później żywi czymś  i rośnie i jest taki duży. I jak jest duży , to wtedy mu gluty cieknom z pyska. 

Mówie Wam...

33 minuty temu, skom25 napisał:

podczas jazdy "zbierałem" tysiące malutkich, zielonych robali. Miały poniżej milimetra długości, cienkie jak włos ale były wszędzie. Co ciekawe, było to głównie widoczne w wietrzne dni.

O..kolejne potfirzdenie, znaczy no.... ,że inwazja. Pewnie tego Obceg ktoś zaciukał,ale nie do końca, i on się rosprysnoł na takie właśnie co piszesz, i one ,takie właśnie jak piszesz, czekajo na wiater, i jak jest woater to one latajo i sie sklejajo w Obcego, co mu później gluty lecom z pyska.

Tak. Inwazja.......A Rzond nic z tym nie robi. Tylko oni mówio o tej,no że wybory i trza iść, i ludziska nie widzom ,że tu inwazja Panie.....

 

Ja was osztrzegam..żeby nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem obawy czy to nie "Blob zabójca z kosmosu " z 1988 r, ale nie zaatakował ;) 

A tak serio to męczące to jest, wisi na ramie i się dynda, klei, łączy się z podkową widelca poprzez linkę v brejka i koronę, wygląda nieapetycznie :D I jest tego naprawdę dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Illuminaci, wpierw byl Chemtrails, potem projekt Bluebeam a teraz juz jest etap czwarty - "Niezwykle Manifestacje", chyba, ze przeszlismy juz do 5 - "Inwazja", troche zarobiony jestem....

Poczekaj, zadzwonie do kumpli z lozy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako,że mam jeden z niższych stopni w loży to jestem od czarnej roboty...

Gwarantuje Ci, że się nie teleportowaly, bo prawie całą noc mi zeszło z "kolegą" jak DAFem  to rozwozilismy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...