Skocz do zawartości

[rower] Giant Trance M-ka XT


szturmanKRK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, oferuje z wielkim bólem na sprzedaż moje oczko w głowie. Rower złożyłem własnoręcznie w październiku 2016 na ramie Giant Trance. Rama została oddana do szkiełkowania i pomalowana proszkowo, łożyska w zawiasie zostały wszystkie wymienione, natomiast w damperze wymieniłem olej i wszystkie uszczelki na oryginalne Foxa. Amortyzator przedni przeszedł serwis na wiosne 2018r. W 2016 roku rower na gotowo wyszedl mnie ok 6000zl. Rower od złożenia był na kilku wycieczkach, głównie na Turbacz i z synem po pobliskich placykach zabaw. Sprzedaję ponieważ zakupiłem nowy rower i ten jest juz mi zbędny. Oto specyfikacja roweru:

- Rozmiar ramy M

- Rama Giant Trance 2005

- Widelec Rock Shox Recon 351 U-Turn 85-130 mm

- Tylny amortyzator Fox Float R

- Kierownica Race face Atlas 690 mm

- Mostek Race face Ride 60 mm

- Sztyca Race Face Ride

- Siodło Specialized Rival

- Pedały Shimano PD-M520

- Manetki Shimano XT SL-M780 2x10

- Przerzutka przednia Shimano XT FD-M785

- Przerzutka tylna Shimano XT RD-M786 GS

- Hamulce Hamulec przedni - Shimano Deore M596

- Hamulec tylny  Shimano Deore M596

- Dźwignie hamulca Shimano Deore M596

- Kaseta Shimano XT CS-M771-10

- Łańcuch Shimano XT CN-HG95 10rz.

- Korba Shimano XT FC-M785 38-26T 175 MM

- Suport Accent BB-EX1 Shimano

- Obręcze Mavic XM 317

- Piasty Shimano SLX M665

- Szprychy DT

- Opony Continental Mountain King 26x2.2

- Linki/pancerze Jagwire

- Zacisk sztycy Sixpack Manace

- Stery Accent 1.1/8"

- Gripy KCNC Eva

Waga: 14,3 kg

Dla zainteresowanych mogę przesłać więcej zdjęć roweru. Rama nie była w żaden sposób uszkodzona, została tylko odświeżona. Rama w newralgicznych miejscach oklejona folią ochronną aby uchronić ją przed przetarciami od pancerzy oraz kamieniami wylatującymi spod przedniego koła. Oklejone zostały także ramiona korby żeby się nie wytarły od pedałowania. Rower do oglądnięcia w Krakowie. 

 

Cena 3700zł do negocjacji. 

temp2.jpg

temp3.jpg

temp0.jpg

temp1.jpg

temp6.jpg

temp7.jpg

temp4.jpg

temp5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...