Skocz do zawartości

[suport,korba] Kross - problem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam praktycznie nowiutkiego Krossa Level 8.0 o przebiegu aktualnie około 90 km.Dając go kilka razy na stojak i kręcąc korbą wyczuwam jakby tarcie w środku.Nawet podczas jazdy wyczuwam minimalnie że nie chodzi to płynnie tylko jakby coś ocierało,objaw jakby nie było posmarowane w środku smarem.Pomoże ktoś ?  Z góry dzięki.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak kupowałem swój nowy rower, sprzedawca poinformował mnie że po ok. 50 km trzeba zrobić obowiązkowy przegląd aby zachować gwarancję. Proponuję umówić się na przegląd zgłosić problem osobiście. Trochę dziwne, nie podejrzewam aby był nienasmarowany. Zapewne suport jest na łożyskach maszynowych. Może łożysko głośno chodzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łancuch nasmarowany idealnie. Nawet pedałujac czuje w jednym momencie jakby nierowną pracę. Na stojaku jak obracam ewidentnie slysze szuranie z suportu,na pewno to nie łańcuch czy cos innego. Sprobuje jeszcze nagrac filmik w dobrej jakosci moze bedzie slychac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...