Skocz do zawartości
  • 0

Pytanie odnośnie używanego roweru


Gość Ernest

Pytanie

Gość Ernest

Dobry wieczór forumowicze!

Od jakiegoś czasu rozglądam się za używanym rowerem górski/cross, wpadają mi w oko niezbyt drogie rowery Meridy, Indiana x-cross, Lazaro Evolution V itp. jednak nic nie ma ciekawego w promieniu 80 km ode mnie albo sprzedawca kreci nosem na moją propozycje sprawdzenia roweru na komendzie ale nie o tym ja chcialem. Mój budżet jest ograniczony - nie chce wydac wiecej niz 800 pln ( nowe rowery nie wchodza w gre ) gdyz moja jazda bedzie ograniczala sie glownie do jezdni, drog polnych i dróżek leśnych, jednorazowy wypad nie bedzie mysle przekraczal odleglosci 40-50 km ( choc nigdy nie wiadomo) i raczej to beda wypady rekreacyjne i nieregularne. Po nieco długim wstępie chcę się was mili Państwo poradzić gdyż natrafiłem na uzywany rower " Diamant Zenith z20 " z ramą 20 cali, kola 26, przerzutki shimano acera, manetki 3x8 ( tyle wypisal sprzedawca), rower jest w cenie 740pln. Zdjęć nie zamieszczam gdyz chodzi mi glownie o ocene samego stosunku jakosci do ceny ( jesli dyskusja bedzie tego wymagac do wstawię link do fot). Dodam, że mam 170 cm wzrostu i przekrok ( bez butów ) długosći 76 cm. Dziękuję i pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...