Skocz do zawartości

[amortyzator] Suntour Duro


abdesign

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Porządki w gratach.

Okazja dla kogoś kto męczy biednego xcm'a na murkach pod blokiem czy innych małych hopkach pod lasem.

Nie mam pojęcia ile to jest warte - najchętniej oddam w cenie nowego xcm'a właśnie - czyli 250zł.

biorąc pod uwagę stan i fakt że Duro JEST amortyzatorem, to chyba uczciwa cena.

Pacjent: Suntour duro '26, prosta rura, długa (mogę zmierzyć), górne golenie wystają z dolnych 140mm

sugerowałoby to wersję 130mm ale kołacze mi się że to jednak 100... - nie pamiętam już niestety.

mocowanie hamulców IS i piwoty, prosta sprężyna, podstawowe regulacje, ładnie działające tłumienie olejowe.

Kiedyś dawno temu kupiony z myślą o rowerze młodszego brata... nigdy tam nie trafił.

Skończył daleko od swojego przeznaczenia w rowerze żony z okazjonalnym jeżdżeniem po ścieżkach i lekkim lesie.

Przez te lata przejechał z 1000km a spadł co najwyżej z krawężnika. Jak wspomniałem stan bez zarzutu.

duro.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 lata później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...