Skocz do zawartości

[koła/Salina] opinie na temat produktu


MMMAAACCC7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wiem, że parę miesięcy/lat temu ktoś wypowiadał się tutaj o kołach karbonowych od sprzedawcy Salina, KLIK, Jest tutaj ten ktoś może jeszcze i jest w stanie powiedzieć jak te koła spisują się z perspektywy czasu? Mam dylemat pomiędzy nimi a kołami od Prime, które są 300 gram cięższe, ale za to dostępne w ciągu kilku dni w domu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.05.2019 o 13:56, MMMAAACCC7 napisał:

Witam,

Wiem, że parę miesięcy/lat temu ktoś wypowiadał się tutaj o kołach karbonowych od sprzedawcy Salina, KLIK, Jest tutaj ten ktoś może jeszcze i jest w stanie powiedzieć jak te koła spisują się z perspektywy czasu? Mam dylemat pomiędzy nimi a kołami od Prime, które są 300 gram cięższe, ale za to dostępne w ciągu kilku dni w domu. 

A nie myślałeś żeby trochę doinwestować, ale mieć coś sprawdzonego na miejscu i nie czekać na przesyłkę kilka miechów? Sprawdź firmę Vinci. https://vinci-wheels.com Ja polecam- jeżdżę już ponad rok na ich kołach i nie mam nic do zarzucenia. Mega stosunek ceny do jakości i na razie nic się z nimi nie dzieje :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...