Skocz do zawartości

[Przedni amortyzator] Jaki amor na sam początek z downhillem/towndownillem


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, macius napisał:

na początek może coś tańszego 

Tańszego od czego?

Ej chłopaki, kupuję samochód, ale na początku myślałem o czymś tańszym, co doradzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

1 minutę temu, skom25 napisał:

Ej chłopaki, kupuję samochód, ale na początku myślałem o czymś tańszym, co doradzicie?

To akurat proste- BeEmWu Eczydiści w dizlu lub 1.8 benzyna ( cirka naście koni mechanicznych )  plus obowiązkowy pakiet Em- czyli szerokie , łyse opony, wydech z kfasuwki z Castoramy, spojler od majfrienda  i zarufki ksenonki. 

Ewentualnie Ałdi ACzy w tedeiku Prawie 90 KM plus pakiet ErEs ( skład jak wyżej ). 

Ważne - na prawym fotelu obowiązkowo Tleniony Blond W Kozaczku wyrwany pod remizą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macius, Maciusku..., jest szukajka, a tam takich tematow jest pierdyliad, identycznych.

Nie podales swojej wagi, srodkow finansowych, stylu jazdy, ale z zalozenia mozna przyjac, ze poczatkowy, ramy / jaka sterowka, jaki oczekujesz skok, rozmiar kola, itd.../

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebne są dwie podstawowe informacje:

1) Jaki masz budżet?

2) Jaką ramę masz/będziesz miał?

Jeśli amortyzator ma być nowy, to szykuj się na wydatek rzędu co najmniej 1400-1500 zł: https://activia.sgl.pl/czesci/amortyzatory-suntour/aion/275-cali/93

Aion to najtańszy widelec o sztywności i wytrzymałości w miarę odpowiedniej to spotów grawitacyjnych (m.in. golenie 34mm zamiast 32mm w tańszych widelcach). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.05.2019 o 07:21, skom25 napisał:

Było już sto takich tematów i każdy kończył się tak samo.

 

W dniu 19.05.2019 o 08:05, macius napisał:

Raczej myślałem o nowym, ale wydawało mi się że na początek może coś tańszego 

 

Teraz, macius napisał:

Skok chciałbym 120 mm a rozmiar koła 27.5

Skom25@ ma zapewne rację skończy sie i tak na XCM no w porywach na XCR -air.

Chłopak ma dwie-stówy od babci i DVO se zakupi??

towndownill =

zapewne w domyśle poszlajanie się z kolegami  po podwórku , i pozjeżdzanie z jakichś górek pod blokiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...