Skocz do zawartości
RavOfficial

[3000zł] Enduro/Dirt HardTail

Rekomendowane odpowiedzi

RavOfficial

Witam, szukam roweru Enduro lub dużego Dirt'a do 3000zł. Rower musi mieć ramę minimum L , ponieważ jestem osobą wysoką (188cm). Roweru potrzebuję do lekkiej jazdy wyczynowej. Oglądałem Kellys'a Whip 50 L jednak okazało się, że rama pod mój wzrost jest zbyt mała.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
szpiegZKraidnyDeszczowcow

Szukaj  używanego dartmoor primal , hornet , ns eccentric, nowe Mariny całkiem spoko, podąłęś 2  rożne typy rowerów -  ogólnie dirt nie nadaje się na zjazdy bo krotki jest geometria niestabilna

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
RavOfficial

Dobra będę szukał czegoś innego niż to wyżej . Rama 15 cali...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• xXkuba22XX
      Przez xXkuba22XX
      Są dwie oferty, które bardzo mnie zainteresowały:
      https://allegro.pl/oferta/yt-capra-2018-cf-pro-27-5-rozm-l-enduro-170mm-gwar-8058493927#container-installments
      https://www.canyon.com/pl-pl/factory-outlet/category.html#category=mtb-bikes&id=29571
      Która opłaca się bardziej z czysto ekonomicznego punkty widzenia? To znaczy, który rower ma lepszy osprzęt? Bo oba są w podobnej cenie. Czy w ogóle warto kupować używany rower? I jeszcze chciałbym zasięgnąć jakiejś opinii na temat YT Capra. Czy jest to typowo freeridowy rower? Jak radzi sobie na podjazdach w porównaniu do takiego Striva?
      Jakie jeszcze rowery enduro w podobnej cenie możecie polecić? Zależy mi na tym, żeby móc sobie pojeździć bez problemu po lesie nawet na stromych podjazdach, ale też czasem skoczyć do bike parku.
    • enio303
      Przez enio303
      Witam jestem nowy i mam dylemat jaki bo jest okazja kasku fox fullface tylko został rozmiar l według producenta 58-59 cm ja mam obwód głowy 57 i czy brac cena okozjonalna 350???
    • Kroni
      Przez Kroni
      Siemka, szukam używanego roweru do dirtu/streetu.
      Budżet okolice 1500-2000zł
      Wiem że w tym budżecie bierze się to co jest, a nie to co się chce, ale jakieś "rady"?  Czego się wystrzegać, a co jest dobrym wyborem w tym przedziale cenowym?
      Rower będzie głównie do latania hop, schodów na mieście itd. Jako dzieciak dużo latałem na BMX więc trochę tricków technicznych będzie

Jaki rozmiar ramy pod 173cm 65kg?
    • Bartosz_pl12
      Przez Bartosz_pl12
      Cześć od nie dawna zamierzam kupić jakiś rower typu dirt i mam odnośnie tego kilka pytań zastanawiałem się nad kupnem nowego dartmoora gamer 26, kupic uzywany lub złożyć z używanych części. Ze względu na to ze mam juz kilka rowerow nie chce zbyt duzo pieniedzy w niego wkladac chcialbym przezanczyc okolo 1500-2000 zl mysle ze napewni sie cos sensownego uda zlozyc za taką cene z uzywanych części chcialbym otrzymac rożne porady np jakie czesci mam kupic zalezy mi na wmiare szerokich oponach i amortyzatorze. Z gory dziękuje za porady.
    • Kuba311
      Przez Kuba311
      Witam chciałbym zmienić ramę w moim rowerze na coś wytrzymałego do skakania. Chciałbym się spytać jakie polecacie sztywne ramy hardtail.Rama będzie używana do skakania(Lekkie dh). Budżet do 1000zł. Specyfikacja roweru: koła 26" ,   skok amortyzatora 150mm,                         rura sterowa 1 1/8"
      Zastanawiałem się nad ramą dartmoor hornet 2017/2018 co o niej sądzicie? 
      Lepiej kupić używaną czy nową ramę?
      Chcę zmienić ramę bo moja jest raczej skazana na pękniecie prawdopodobnie pod główką bo ma za duży amortyzator i geometria już nie jest dobra
      W razie pytań proszę pytać