Skocz do zawartości

[Który z tych rowerów jest lepszy do fr] proszę o odp


drako129

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi o tę dwa rowery nie są one typowo do fr ale nie mówcie mi że nieda się na nich jezdzić na fr bo na wszystkim się da, lecz wiem że tu chodzi o komfort jazdy więc pytam który z tych rowerów ma lepszy ospszęt i ramę pod fr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładasz kolejny temat praktycznie o tym samym. Dostałeś odpowiedzi że w tym budżecie nie masz czego za bardzo szukać. Po drugie, fr to skrót od freeride, czyli jazda wyczynowa z elementami ewolucji i tym podobnych. Najlepszy przykład: red bull rampage. Masz warunki do takiej jazdy? Masz umiejętności do takiej jazdy? Masz w ogóle podstawowe umiejętności zjazdowe? Kask, ochraniacze, i tym podobne? Masz kasę na wyjazdy? Jak powiesz mi że w srebrnej górze objechałeś wszystkie trasy i w miarę sensownym czasie to zwracam honor.
A żeby nie było że nie uzasadniam:
1 rower - klasyczny rower do xc. Nie nadaje się do cięższej jazdy.
2 rower - udaje dirta, bo amortyzator to badziew, w szczególności do skakania. Luzów dostanie momentalnie. Hamulce mechaniczne chińczyki.

I tak na koniec: chcesz pomocy w kupnie roweru? Napisz coś od siebie. Gdzie zamierzasz jeździć, jak chcesz jeździć, na jakim poziomie jesteś teraz, a nie piszesz kolejny temat.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,  w tej cenie  marin  odstawia konkurencje nowoczesną geometrią , kąt główki 68  , spory reach, stroma  podisodłówka , krotki mostek, szeroka kiera - do klasycznego XC mu pod tym względem daleko na szczęście. Osprzęt w tej cenie skromnie ale to wiadomo, wszędzie podobne. Ogólnie budżetowy sprzęt z fajna geometria a to jet najważniejsze bo daje więcej frajdy i możliwości. Kellys to taka niby dirtówka a marin do it all bike. Producenci  powoli w tej klasie cenowej oferują coś poza oldscholl .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia:- pkt 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu- podobny temat już istnieje- narusza inne postanowienia i zasady regulaminu forum lub/i polityki prywatności.Zasady pisania na forum: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...