Skocz do zawartości

[2500zł] Jazda reakracyjna, czasami góry


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam kilka pytań odnośnie rowerów, chciałbym podkreślić że jestem zupełnie zielony w tej sprawie.

Waga: 78kg

Wzrost: 184cm

1. Jaki typ roweru nada się na rekracyjnie wypady i czasami wyjazd w góry. Przejazdzki raczej będa po równym terenie droga asfaltowa. (Mtb się nada?)

2. Jaka marka roweru obecnie jest godna polecenia? (Giant, kross?)

3. Czy opłaca się wydać te 2.5k na pierwszy, jako tako rower do zwykłych wypadów? 

Chciałbym zaznaczyć że będą to dosyć długie wycieczki, więc zależy mi też na wygodnym siodełku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marki Tobie nie polecę bo w tym przedziale wszystko będzie podobnej jakości. Oczywiście w decathlonie znajdziesz najlepszą relację cena/wyposażenia. Za dużo nam tu nie określiłeś bo jeśli to mają być tylko asfalty to szosa turystyczna ( z szerszymi oponami albo możliwością włożenia szerszych opon), jak asfalty i szutry to może jakiś gravel, a jak asfalty, szutry i jakis teren to jakiś crossowy albo mtb. Jak widzisz spektrum dość szerokie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, nossy napisał:

marki Tobie nie polecę bo w tym przedziale wszystko będzie podobnej jakości. Oczywiście w decathlonie znajdziesz najlepszą relację cena/wyposażenia. Za dużo nam tu nie określiłeś bo jeśli to mają być tylko asfalty to szosa turystyczna ( z szerszymi oponami albo możliwością włożenia szerszych opon), jak asfalty i szutry to może jakiś gravel, a jak asfalty, szutry i jakis teren to jakiś crossowy albo mtb. Jak widzisz spektrum dość szerokie.

Dzięki za odpowiedź.

Bardziej bym celował asfalt/szutr/teren czyli Mtb/cross. Poczekam jeszcze na kilka odpowiedzi i wybiorę się do decathlonu popatrzeć za czymś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...