Skocz do zawartości

[rower] Giant Anyroad 2 2017


blazini

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

do sprzedania mam poniższy rower. W rzadko spotykanym, a wciąż pożądanym rozmiarze - XL (myślę, że dla osoby powyżej 184 cm jedyny słuszny wybór).

Jako, że forum specjalistyczne, nie będę tu się rozpisywał na temat osprzętu czy parametrów technicznych, chyba że ktoś wyrazie takie życzenie/zada konkretne pytanie. Wszystko do sprawdzenia w katalogach Gianta. 

Dożywotnia gwarancja na ramę. Kupiony w InterSport w Łodzi. I co najważniejsze - praktycznie nieużywany. W moim przypadku okazał się przerostem formy nad treścią i pochopną decyzją. Zakładam, że może mieć poniżej 500 km przebiegu. W moim przypadku lepszy i praktyczniejszy okazał się zwykły rower crossowy. Co nie znaczy, że kto inny nie znajdzie w nim masy frajdy, bo rower jest szybki, zwinny, wytrzymały.

Będzie wystawiony także na olx. Ewentualny odbiór preferuję osobisty (Łódź), bo mam dość wszelkiej maści "allegrowiczów", którzy najpierw licytują, a potem się dziwią, że wygrali. Gdyby ktoś jednak był zdecydowany (przelew z góry, choćby przez allegro), mogę pomyśleć o kurierze.

Cena: 3099 pln

 

Link do ogłoszenia i większej ilości zdjęć: https://www.olx.pl/oferta/rower-giant-anyroad-2-2017-CID767-IDzFHLy.html

rower forum.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...