Skocz do zawartości

[deore xt shadow] regulacja


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam coś takiego. https://www.google.com/search?biw=2048&bih=1010&tbm=isch&sa=1&ei=DdfCXPOOIJrSmwW76qu4CA&q=xt+m772+shadow&oq=xt+m772+shadow&gs_l=img.3...2883.5350..5486...0.0..0.71.818.13......1....1..gws-wiz-img.......0j0i30j35i39j0i5i30j0i8i30j0i24.KenD9F9Tr6E#imgrc=yt8n5zTVtv1uEM:

 

Można prosić o zaznaczenie na obrazku która śruba jest do czego? Mam dwie lewe ręcę, a chciałbym sobie ją doregulować. Chodzi mi o to, że na kasecie schodzi bardzo ładnie na niższe, mniejsze koronki, ale z powrotem na większe-lżejsze trzeba mocniej dociągnąć manetkę żeby wskoczyło.  Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc, z góry dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sensie, że górna cześć porusza się do przodu lub do tyłu? W takim kulawym rozumowaniu to kręć "do przodu" tzn w kierunku ruchu roweru, ale nie za dużo. Masz ją lekko wykręcić to linka się napnie...

Jak można tak określać ruch obrotowy? Przecież jakbyś patrzył na koło w osi to jak jedna cześć porusza się w lewo to druga w prawo, jedna w górę to druga w dół i nie ma opcji jednoznacznie się określić:wallbash:To z zegarkiem też do Ciebie nie przemawia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...