Skocz do zawartości

[powerbank] do kamery sportowej


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam jakiegoś małego powerbanka do kamery sportowej.
Akumulator 1 Ah wystarcza na ok. 75 minut nagrywania w FHD i 30FPS, więc postanowiłem nieco się dociążyć ;) i zabierać ze sobą dodatkowo powerbank na stałe podłączony do kamery (przynajmniej 2,2Ah, żebym miał dodatkowe 1,5h nagrywania).
Korzystacie, możecie coś polecić? Nie jest ważny producent, liczą się jak najmniejsze wymiary i sensowna pojemność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://allegro.pl/oferta/power-bank-ladowarka-20000-slim-powerbank-bateria-7283908455

realnie z 6-7-8 Ah ( na początku ponad 2 razy naładował mi smartfona 3300 mAh ) i wyjście z zasilaniem 2 A jest mocniejsze od wyjścia 1 A ( mam podobny, z 3 lata temu kupiony ( drożej ) i nie jest zły - o ile to jest to samo - a tak wygląda ) mój dość ciężki - około 195 gr ( ważone )

A gdzie chcesz mieć tego powerbanka, gdzie masz kamerę ? na szelkach na klacie? Może coś bardzo małego, lekkiego przyczepionego nawet na gumkę, taśmę do kamery i króciutki przewód kilka cm ? Po 2-2,5 Ah ( nawet 2 szt jak realnie będą miały po 1,5 Ah, ale sobie wymienisz podczas jazdy )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, SoloTM napisał:

na szelkach na klacie? Może coś bardzo małego, lekkiego przyczepionego nawet na gumkę, taśmę do kamery i króciutki przewód kilka cm ? Po 2-2,5 Ah ( nawet 2 szt jak realnie będą miały po 1,5 Ah, ale sobie wymienisz podczas jazdy ) 

Na szelkach, bo najmniej trzęsie (chociaż trochę przeszkadza, bo wypada akurat na pulsometrze...). Dlatego chciałem jak najmniejszy, żeby przykleić taśmą do obudowy kamery. Znalazłem jakiś niewiele większy od obudowy o pojemności 4,4Ah, więc na jakieś 3-4h nagrywania wystarczy (wliczając 1Ah akumulator w kamerze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, TheJW napisał:

Na szelkach, bo najmniej trzęsie

Mam Ekena H9R ( bez stabilizacji ) i przypięty jest na kasku. Mimo braku stabilizacji jest OK. Jak chcesz to obrobię jakiś film ze zjazdu po szutsze 45-50km/h i zobaczysz, bo moim zdaniem spoko.

Sam szukam jakiegoś aku bo mimo 3 baterii ( pamiętanie o zmianach co 50-55 minut ) denerwuje ta konieczność zmian. Ale po przemyśleniu dokupię 3 baterie, bo kabelek do plecaka drażnił by mnie okrutnie.

W Rossmanie masz obniżki Xiaomi - robią dobre power banki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie, waży 250g

 

General Specification:
Brand: Xiaomi
Model: PLM09ZM
Material: Aluminium Alloy
Capacity: 10000mAh 3.7V ( 37Wh )
Input interface: Micro USB
Output USB: 2 USB (USB-A)
Product weight: 0.250 kg 
Dimensions: 147 * 71 * 14.2mm
 
Technical Parameters:
Battery Type: Lithium polymer batteries
Input: 5.0V2.0A, 9V/2A, 12V/1.5A
Output: 5.1V2.4A    9V/1.6A MAX, 12V/1.2A MAX
Unique Tech: Quick Charge 3.0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...