Skocz do zawartości

[Koszyk] na niedużego psa


pawel_herman54

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

@up, autor poszukuje koszyka dla niedużego psa, nie dla wielkiego.

P.S. Ogarnij pisownię!

@autor

Widziałem kilka razy jak tak ludzie wozili małe psiaki, ale one były nauczone, siedziały spokojnie i się nie ruszały. Pakować do koszyka pasa, który będzie chciał uciec i od razu na dłuższe trasy to nie jest dobry pomysł. Na początku krótkie trasy koło domu, żeby przyzwyczaić, potem w dłuższe.

https://allegro.pl/oferta/koszyk-wiklinowy-na-rower-psa-kota-do-15kg-3-wzory-7885305887

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, sznib napisał:

@up, autor poszukuje koszyka dla niedużego psa, nie dla wielkiego.

Ale 8kg to nie jest mały pies. Mały to jest coś o rozmiarach kota. :)  Ale tak czy i inaczej, to co pokazałeś ma kiepskie mocowanie. Sprawdzi się tylko na takiej kierownice co jest na zdjęciu - bez linek i klamkomanetek. I nie wiem czy nie spadnie na większej dziurze. Koszę na bagażnik wyglądają nieco sensowniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, remover napisał:

Ale 8kg to nie jest mały pies. Mały to jest coś o rozmiarach kota. :)

Ekhm...mam kota brytyjskiego, który waży 7 kg. :D Obok ważącego 2kg yorka wygląda jak potwór. :D I właśnie takiego yorka nazwałbym małym psem. Ale w życiu nie wsadziłbym go w koszyk na rowerze...tym bardziej na bagażniku.

Ludziom po prostu brakuje wyobraźni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...