Skocz do zawartości

[Kupno] Czy Tribana 100 się nada czy lepiej 500'kę?


Indzynier

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet jakby sprzedający twierdził, że pod kocem trzymał, to i tak musisz się liczyć z ewentualną wymianą podstawowych elementów eksploatacyjnych. 

Zresztą pytanie czy i co już zrobił sprzedawca, czy tylko jeździł i się nie przejmował, czy wymieniał to co trzeba kiedy trzeba.

Orientacyjnie licząc - 3 lata eksploatacji, niech to będzie jazda cały rok po 6 razy w miesiącu po 47km co daje nieco ponad 10000km. To nie jest jakiś duży przebieg, niektórzy tyle w rok robią, i poza zużyciem typowo eksploatacyjnych podzespołów rowerowi nie powinno nic dolegać o ile ktoś o niego dbał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, m0d napisał:

Orientacyjnie licząc - 3 lata eksploatacji, niech to będzie jazda cały rok po 6 razy w miesiącu po 47km co daje nieco ponad 10000km. To nie jest jakiś duży przebieg, niektórzy tyle w rok robią, i poza zużyciem typowo eksploatacyjnych podzespołów rowerowi nie powinno nic dolegać o ile ktoś o niego dbał.

Nie no nie wydaje mi się, żeby cały rok jeździł tą trasę, bo to północ Polski, więc pewnie od listopada - marca nie jeździł tej trasy, bo za zimno, w końcu to północ Polski, napisał mi "w okresie rowerowym", ale licząc 8 miesięcy w roku x 6 razy w miesiącu x 47 km x 3 lata = 7500 km to i tak nie wiele mniejszy wynik (choć 3 lata nie minęły jak napisał, że jesienią kupował to by wyszło coś koło 5000 km [no chyba, że w 2 strony ta trasa wtedy by wyszło nawet więcej niż 10000 km :p), nie wiem zapytam mu się czy wymieniał coś w nim, czy ma jakieś rachunki za to itp. no i czy ma paragon jego zakupu, bo bez tego gwarancja by przepadła, więc bezsensu go byłoby kupować i zobaczymy co napisze

 

PS: Ktoś z Was kupił ten rower, bo ogłoszenie jest nieaktualne :D przyznać się :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...