Skocz do zawartości

[Rower] Voucher - 2000 pln na nowy rower Romet oraz części i akcesoria


BRUKS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Oferuję voucher o wartości 2 tysięcy złotych do wykorzystania w sklepie internetowym marki ROMET /sklep.romet.pl/.

Voucher można wykorzystać na zakup roweru oraz części i akcesoriów rowerowych do 30 września bieżącego roku.

Oto link do aukcji: 

https://www.olx.pl/oferta/nowy-rower-romet-voucher-o-wartosci-2000-zl-CID767-IDzrP3E.html#4db1749c7c

Kwotę odstąpienia wyznaczyłem na 1700 zł i jest ona do negocjacji. Propozycje - zgodnie z regulaminem forum - proszę przesyłać w wiadomości.

Pozdrawiam - Bruks.

DSC09761s.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przepraszam, ale nieaktualne. Voucher sprzedany. Wystawiłem go w dwóch działach. W dziale "inne" zamknąłem temat, a w dziale "rowery" zapomniałem :/

Zadowolony nabywca ma już nowego Waganta 4.0 i śmiga nim po lubelskich ścieżkach.

Także i tutaj temat do zamknięcia.

BRUKS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...