Skocz do zawartości

[oddzież] Spodenki i koszulka na rower


Bartosz_

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem sobie kupić jakąś dobrą koszulkę z krótkim rękawem na rower, żeby była wygodna, przewiewna i żebym się w niej nie pocił. Do tego spodenki krótkie też przewiewne, żeby tyłek mi się w nich nie pocił w czasie jazdy na rowerze  i żeby były wygodne w noszeniu i żeby wygodnie się w nich jeździło na rowerze. Jeżdżę na rowerze crossowym i na mtb. Interesuje mnie koszulka w rozmiarze M . Spodenki w rozmiarze 32 w pasie. Jestem szczupłej budowy ciała i mam 178 cm wzrostu. Mój budżet to 400 złotych. Mam nadzieję, że polecicie mi coś rozsądnego i wytrzymałego na kilka sezonów. Dobrze by było, żeby to po kilku praniach też nie straciło na wyglądzie i jakości. Obydwa rowery mam w kolorach ciemno niebieskich więc może też i ubranie byłyby w tych tonacjach zachowane. Jeśli chodzi o spodenki krótkie na rower to nie wiem czy dobrze bym się czuł w takich getrach obcisłych więc chyba takie odpadają. Wole coś bardziej przyzwoitego. Mam nadzieję, że coś mi doradzicie i polecicie dobrego. Proszę Was o pomoc w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...