Skocz do zawartości

[hamulce serwis] Serwis Formula R1


123pla

Rekomendowane odpowiedzi

Może skontaktuj się z Wichu Workshop. Ostatnio zaliczyli kilka wtop, ale to chyba jeden z lepszych serwisów w Polsce. Też miałem te hamulce i oceniam je bardzo dobrze, ale serwisu szukaj porządnego. Są trudne w serwisie. Właśnie Wichu pierwszą z wtop jaką pamiętam zaliczył gdy mu dałem te hamulce. Wcześniej sam próbowałem sobie z nimi poradzić. A w międzyczasie miał je jeszcze jeden serwis. Miałem taki problem, że w jednym zacisku szczelina była tak mała, że tarcza ledwo się mieściła. Fabrycznie ten prześwit i tak jest znikomy. Skończyło się na tym, że usiadłem przy nich na spokojnie któregoś dnia i sam sobie z nimi poradziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak bywa, ale pomijając np. porażki Srama w kwestii hamulców według mnie tak mało się zmienia, że nie opłaca się dorzucać jeszcze trochę i brać nowe. Gdyby nie to, że R1 stały się z czasem dla mnie za słabe, to dalej bym ich używał. Jak męczyłem się wtedy z tą awarią to szukałem czegoś na podmiankę i albo były słabsze albo moc miały porównywalną i były dużo cięższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, siejak1 napisał:

Czy ktoś się orientuje gdzie dostanę uszczelki do zacisku formula r1? Czy te od oro lub rx by pasowały?

Też mam wersję r1. Ostatnio wymieniałem uszczelki w swoich zaciskach. Pasują te z motocyklowych zacisków 22mm, a są tanie.

Nie wiem jak to się odnosi do oryginałów ale według mnie uszczelka to uszczelka (tym bardziej że to z motocykla).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...