Skocz do zawartości

[3600 zł] Cross - przyszedł czas na coś lepszego.


kombiii

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszedł. Jest piękny... Pierwsze wrażenia to perfekcyjne wykonanie, rama jest obłędna, ogólny look przyprawia o zawrót głowy. :woot:

Zdemontowałem ohydne odblaski ze szprych i pedałów, rodem z marketowców. Założyłem uchwyt na bidon, oraz licznik i zważyłem bestię.

Wynik w tej klasie przyzwoity - 13,6 kg z pedałami i licznikiem :D

Niestety, nie miałem okazji się nawet przejechać, leje u mnie deszcz i ćmok się robi. Jeśli jutro aura dopisze, skrobnę parę zdań z pierwszej przejażdżki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Pablo59 napisał:

No śliczny, a jak tak porównać specyfikacje z lazaro quantum to różnica cen odpowiada różnicy technicznej ? 

Lazaro to ciężki (15 kg) rower z mieszanką Alivio i starego Deore. Opony no name, podobnie jak piasty i siodełko ...

A piękność jest faktycznie nie przeliczalna ^_^

7 godzin temu, PiotrKaaaaaaaaaaa napisał:

Ściągnąłbym osłonę tarczy.

Wiesz, że to świetny pomysł? Tak też zrobię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie nowsze jest wrogiem dobrego - i obyś się o tym zbyt szybko nie przekonał  :):D

 

Miałeś tak nie walczyć o te gramy ... Ile to w masie całości w drodze ? Półtora procent góra ??

Ale żeby było jasne - to nie zazdrość, tylko chłodne oko  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pablo59 napisał:

Ale żeby było jasne - to nie zazdrość, tylko chłodne oko  :)

Ani przez chwilę nie pomyślałem, że jest inaczej  ^_^

Własnie wróciłem z czterdziesto kilometrowej przebieżki 50 % asfalt/ 50 % leśne drogi. Rower trzyma się ładnie drogi na obu powierzchniach, opony Schwalbe robią swoje,  trakcja zadowalająca. Przerzutki chodzą jak złoto, nowością jest dla mnie system Rapidfire, super sprawa. Również po raz pierwszy korzystam z hamulców hydraulicznych, faktycznie ich przewaga nad V brakeami jest odczuwalna. Siodełko Selle Royal chyba sie polubi z moją pupą, na razie jest OK. Regulowany mostek znacznie ułatwia dobranie komfortowej pozycji do jazdy. Uwagi miałbym do amortyzatora, cóż, nie można mieć wszystkigo.

Ogólnie jestem zachwycony, to jak przesiadka z Opla Corsy do Insigni :woot:, 9/10 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...