Skocz do zawartości

[Nx Eagle] Na dwa łańcuchy


tomecz9

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, Pietern napisał:

Widać mierzył przymiarem i nie mieniał łańcucha. Też widziałem i też byłem zdziwiony, że trwałym jest to, co nie ma prawa być trwałe. :)

On jeździł, nie dbał specjalnie o czystość i wyraźnie mówi, że pierwszy raz mierzy po ok. 2k km ( a nawet pewnie ciut więcej ).Byłem zdziwiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Pietern napisał:

Może to tak ma być; jedna zębatka, jeden łańcuch, jedna korba i kaseta na jeden raz. :)

 

Nie rozumiem co piszesz. Przecież w filmie Dominik wyraźnie mówił: łańcuch jeszcze do jazdy ( nie wpadł w 0,75 ), a zębatki praktycznie stan idealny, anoda nie zeszła z niektórych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pietern napisał:

Uczestniczę w rozmowie, więc całość się liczy. Ja oglądając całość rozmowy mam jasność o co chodzi. Przeczytaj może moją poprzednią wypowiedź?

Ok, po prostu sądziłem, że jak się pisze pod kimś, to do niego. A jak pisze się do kogoś wyżej to się cytuje. Mój błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, siejak1 napisał:

Jak kupujesz 3 łańcuchy gx na 3.5k km to nie lepiej kupić łańcuch sram x01 , który zrobi 4k km i 0.5 nie wpadnie?

śmiem wątpić w 3 razy większą wytrzymałość łańcucha x01, a poza tym jak można porównywać rozciągnięcie łańcucha używanego przez różne  osoby?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...