Skocz do zawartości

[piasta tył] dt swiss 350 i brak wolnego biegu


autsajder

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Mtaki problem, tylne koło na piaście dt swiss 350 straight pull po założeniu do ramy i zacisnięciu zacisku zachowuje się jak ostre koło, trzeba cały czas kręcić korbą bo inaczej ciągnie mi łańcuch, po zwolnieniu zacisku wszystko wraca do normy tzn. da się kręcić do tyłu oraz po rozpędzeniu koła można przestać i tzw. wolny bieg działa, ma ktoś jakieś pomysły co to może byc? Koło jest nówka sztuka

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

end capy są ok, bębenek ściągnąłem, smaru jest strasznie malutko, jak ściągam bębenek to ten ratchet od strony piasty oraz od strony bębenka jest wypychany przez sprężyny, jest możliwość żeby ten ratchet nie wszedł w te gniazda w piaście i w bebenku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to możliwe, błędy się zdarzają. Na centrownicy nie da się zauważyć że tego brakuje. 
Rzadko, bo rzadko, ale czasem się zdarza ze piasty DT trafiają niekompletne. 
Napisz do sprzedającego lub centrum serwisowego DT, bez problemu dostaniesz tą tulejke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, autsajder napisał:

nie mam tej części, jak można to zgubić w nowym kole? założyłem tylko tarcze i kasete, jest możliwe że jej nie było od początku ?

Normalnie, można. Mnie udało się złożyć tą piastę bez części nr 4 na powyższym rysunku :) Zorientowałem się wczoraj - o, a co to za podkładka wala się po stole? Ha! A rower ma za sobą dwa wyścigi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...