Skocz do zawartości
Kross Raty 0 procent
michaEl_don

[buty] Shimano SPD Click'r SH-CT41 rozmiar 48

Rekomendowane odpowiedzi

michaEl_don

Witam,

Do sprzedania buty Shimano SPD Click'r SH-CT41 rozmiar 48. 

Buty w stanie bdb. Gdyby nie porysowana podeszwa od wpinania i wypinania bloków prawie jak nowe.  Kupione jako moje pierwsze SPD, ale nie przypadliśmy sobie do gustu z tym systemem i bloki/buty/pedały leżą w szafie. Na trasie były może z 6-7 razy. Nie chodzone, co widać po podeszwie. Sprzedaje bez bloków. 

Kupione za 260zł - sprzedaję taniej o 100, czyli za 160 PLN+ KW według życzenia. 

kontakt najlepiej mailowy - donczew@ (dżimejl com) 

lub telefoniczny 507 siedem jeden 00 64

Screenshot_1.jpg

Screenshot_2.jpg

Screenshot_3.jpg

Screenshot_4.jpg

Screenshot_5.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

• Podobna zawartość

• Augen
      Przez Augen
      Sprzedam używane buty XLC CB-M08 MTB rozmiar 45, długość wkładki 28,2 mm. Buty posiadają zapięcie typu BOA. Kupiłem je jako używane, ale niestety są dla mnie minimalnie za ciasne. Niewielkie ślady użytkowania. Przykręcone bloki. Najchętniej odbiór na terenie Wrocławia. Cena dla forumowiczów 190 PLN ( do negocjacji).
      Więcej: https://www.olx.pl/oferta/buty-xlc-cb-m08-mtb-rozmiar-45-wkladka-28-2mm-spd-CID767-IDzo37o.html

• uzurpator
      Przez uzurpator
      Witam.
      Oferuję buty Spd SHIMANO SH-M037 wraz z pedałami Kellys Clip 70 ( czerwone ) + kilka bloków i śrubek zapasowych. Wszystko kupione ok pół roku temu w ramach spróbowania SPD po prawie dekadzie jazdy na platformach. Jednak wciąż preferuję platformy.
      Cena 175zł za wszystko + wysyłka

• HelpMi
      Przez HelpMi
      Pomocy mam problem z przerzutkami shimano nie wiem jaki model po prostu wskaźnik nie pokazuje mi biegu , przednia przerzutka nie przeskakuje jak zmieniam a tylnia tylko 2 biegi działają a reszta przelatuje tak charczy. PROSZĘ O SZYBKĄ POMOC ROWER W SOBOTĘ IDZIE NA SPRZEDAŻ.
    • szymku
      Przez szymku
      Cześć,
      Do sprzedania tylna przerzutka szosowa 105 RD-5700 GS
      https://www.olx.pl/oferta/przerzutka-shimano-105-rd-5700-gs-CID767-IDyXf3R.html
      cena 110 zł + KW/odbiór osobisty
      Szymon