Skocz do zawartości

[poligon] biedrusko zamknięta droga


Krystian731

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

Cześć!

Trafiłem na info o zamknięciu drogi przed dwoma miesiącami, kiedy planowałem trasę rajdu rowerowego dla znajomych, wysłałem w tej sprawie zapytanie do rzecznika CSWL i... na odpowiedź czekam do dziś. Ostatecznie pojechaliśmy inną drogą, ale teraz kusi mnie przejechanie czegoś na kształt małego pierścienia dookoła Poznania i chciałbym jechać tą drogą.

Jak teraz kształtuje się sytuacja?

Droga jest formalnie zamknięta/przejezdna? Jeżeli nie, czy przejazd rzeczywiście wiąże się z mandatem? Jeżeli droga wciąż faktycznie zamknięta, to to jakaś granda - Poznań promuje Pierścień Dookoła Poznania, którego nie można, zgodnie w powszechnie dostępnymi mapami, pokonać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

http://www.suchylas.pl/en/ważne/item/5449-calkowity-zakaz-wstepu-na-poligon-wciaz-obowiazuje

4 minuty temu, pawelpiwowarczyk napisał:

Jeżeli droga wciąż faktycznie zamknięta, to to jakaś granda

Ale przez poligon udostępnia przejazd wojsko więc trzeba się z tym liczyć, że może być zakaz. Nie ma co się pultać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
W dniu 26.08.2019 o 09:44, michuuu napisał:

http://www.suchylas.pl/en/ważne/item/5449-calkowity-zakaz-wstepu-na-poligon-wciaz-obowiazuje

Ale przez poligon udostępnia przejazd wojsko więc trzeba się z tym liczyć, że może być zakaz. Nie ma co się pultać.

Ale to co piszesz jest bez sensu. To tak jakbym promował przejazd przez prywatną nieruchomość mówiąc, że przecież właściciel może się zgodzić na przejazd. Władze Poznania oraz powiatu Poznańskiego dają maksymalnie dupy bo to nie jest żaden pierścień ale raczej skrzywiony drut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...