Skocz do zawartości

[Amortyzator przedni] Jaki amorek do Crossa 28'' 65mm 1 1/8


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Jako że wtopiłem się z zakupem Rock Shoxa Paragon, będę go wystawiał w najbliższym czasie.
Niby okazja, ale nie dla mnie :/ Kolor biały, brak pivotów tylko PM, ale niestety tapered.
Rower to KTM Verada Sun,
Główka ramy tylko na sterówkę 1 1/8, kombinacje z sterami nie powiodły się. Na całej długości główka ramy jest zbyt wąska i amorek blokuje się ok 4cm od korony.
Tak samo z usługą zmiany sterówki z tapered na prostą 1 1/8 nikt już się nie zajmuje.

Co do tematu:
Aktualny amorek to SR Suntour NEX HLO - zaczyna tłumic od ok połowy skoku, chce go wymienić na coś lepszego
Mój budżet to okolice 750zł
Jedynie wymagam białego koloru by pasował pod kolor roweru i fajnie by było gdy by nie było dodatków w postaci pivotów na v-brake

 

Pozdrawiam
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NEX HLO jak wymienisz na cokolwiek to praktycznie będzie lepsze. Ja bym celował w amorki Suntoura. Kolega @ACTIVIA ogarnia cały serwis Suntoura. (Jest jeszcze RST ale raczej słabo u nich z częściami i serwisem.) Sam kupowałem od niego NRXa S Lite do swojego crossa, ale mój kosztował coś 1050 zł. Jak będziesz dużo latał w terenie to celuj w NRXa, ma grubsze golenie, jak bardziej jazda po asfalcie to NCX.

20190409_235136.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ilia napisał:

Co jest nie tak z tymi od Paragona, że nie pasują?

Główka ramy jest w standardzie EC34, więc na rozszerzeniu pojawia się już problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...