Skocz do zawartości

[odzież] sezon ruszył, czas się ubrać


TheJW

Rekomendowane odpowiedzi

Zwykle kupowałem akcesoria takie jak skarpetki czy rękawiczki "przy okazji" - czy to wizyty w sklepie, czy zamówienia stroju. W internecie sklepów jest dużo, jednak większość ma te same, oklepane produkty - Shimano, Accent, Rogelli, Fox, Pearl Izumi. Ja natomiast chciałbym teraz kupić sobie coś ciekawszego i lepszego jakościowo - jakieś skarpetki z fajnymi, zabawnymi napisami czy obrazkami i przede wszystkim z dobrymi, płaskim szwami (lub bez nich, jeśli takie istnieją). Jest nas tu tyle, że na pewno możecie mi coś zaproponować. ;)

Druga sprawa to rękawiczki - do tej pory używałem takich z żelowymi wkładkami, jednak odkąd mam gripy ESI w góralu i miękką owijkę PRO w szosie, te wkładki tylko bardziej przeszkadzają. Szukam więc jakichś rękawiczek (krótkich), które zamiast wkładek będą miały silikonowy spód - podobnych do Northwave Grip, które niestety nie pasują do moich dłoni. Wymogi są dwa - cena maksymalnie 100-120 zł i kolory: fluo, czarny-fluo, szary-fluo. Tak jak mówiłem, tego typu rzeczy kupowałem przy okazji, więc pewnie są dziesiątki producentów, o któych istnieniu nie wiem (sprawdzałem tylko kilku największych mi znanych, w tym producentów rowerów).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oklepane czy nie - mają z reguły dobrą lub przynajmniej przyzwoitą jakość. Jeżeli coś ma być hipsterskie to z reguły albo cena będzie z kosmosu, aby miało sensowną jakość, abo cena będzie do zaakceptowania, ale jakość średnia (swoją drogą te skarpety to zawsze był ten element stroju, którego najbardziej nie lubię w kolarskim wdzianku - kojarzy mi się zawsze z małym Piotrusiem, który idzie pierwszy raz do szkoły :) )

Co do rękawiczek - długie czy krótkie? Ja mam i gorąco i polecam krótkie Shimano Classici (są na pewno do kupienia w kolorze bardzoe podobnym do Twojego Scotta).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...