Skocz do zawartości

[Licznik] Sigma BC 16.16


Timeslave

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Kupiłem nowy licznik Sigma BC 16.16, chciałbym wprowadzić przebieg całkowity na rowerze który był jeszcze zapisany na starszym liczniku który uległ uszkodzeniu. Widziałem w instrukcji że podstawowe liczniki Sigmy mają opcję wprowadzenia korekty całkowitego dystansu, natomiast w instrukcji licznika BC 16.16 ne widzę takiej opcji. Czy faktyczne droższy licznik nie ma możliwości wprowadzenia dowolnego przebiegu całkowitego ? 

 

Dziękuję serdeczne za pomocne informację.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
2 godziny temu, Timeslave napisał:

Czy faktyczne droższy licznik nie ma możliwości wprowadzenia dowolnego przebiegu całkowitego ? 

Ma tą funkcję.

Obsługa jest na tyle intuicyjna, że bez instrukcji też dojdziesz do tego. A jak nie to czytaj instrukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądnąłem instrukcję tańszych liczników Sigmy, i jest wyraźne pokazane jak edytować total distance. Natomiast w instrukcji Sigmy BC 16.16 nie widzę procedury jak edytować całkowity przebieg. Załączam link do instrukcji, proszę o cenne wskazówki -> https://www.sigmasport.com/en/images/pdf/081616-2_ManualBC1616_Montagebogen_SP1.pdf

 

Dziękuję serdecznie.

 

Odświeżę nieco sytuację.  Wiedziałem że można głęboko po wejściu w menu edytować przebieg,  chodziło mi dokładnie aby na głównym ekranie pod prędkością km/h gdzie jest "Trip Dystans" można było podać dowolny przebieg.....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia:- pkt 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu- podobny temat już istnieje- narusza inne postanowienia i zasady regulaminu forum lub/i polityki prywatności.Zasady pisania na forum: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...