Skocz do zawartości

[do 3000] szosa


Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad pierwszą w życiu szosą do jazdy dwa, trzy razy w miesiącu, interesują mnie tylko nowe rowery, nam 182 cm wzrostu, przekrok 80 cm. Jazda rekreacyjna, więc rozmiar ramy pewnie 54 cm. Co polecacie? Znalazłem coś takiego http://bdc-bike.com/pl/p/Jamis-Ventura-Sport-2017-Gloss-Black-700Cx56cm/6921 czy warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 cm górnej rury na 182 cm to za mało. Ostatnio w modzie jest pakowanie się na małe ramy i wsadzanie długiego mostka, no ale bez przesady.

Sklep w którym nawet nie ma podanej specyfikacji, ja bym odpuścił. Lepiej przejdź się do Decathlonu i sprawdź co Ci pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj roweru przez internet, kiedy nie masz zielonego pojęcia co chcesz.

Gdybyś już miał szosę i chciał kupić nową, to wtedy można zamawiać według cyferek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, gorczanski napisał:

Generalnie wiem co chcę - przejechać się spokojnie szosówką dwa, trzy razy w miesiącu.

wiesz czego chcesz-czyli chcesz sporadycznie pojeździć, niestety nie wiesz czego potrzebujesz więc jeśli nie mieszkasz gdzieś w amazonii czy choćby na końcu bieszczad to lepiej zdaj się na sklep rowerowy i się do niego przejedź. Jak masz duże miasto blisko Ciebie będzie łatwiej, jak nie to i tak na pewno gdzieś znajdziesz choćby krossa vento 2.0 lub coś innego czego w sklepach pełno. Zdaj się na rady kolegów i jeśli masz odrobinę czasu to przymierz się do roweru choćby gdziekolwiek, a wtedy może jak go znajdziesz taniej to sobie kup przez www.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...