Skocz do zawartości

[wyprawa] Maroko


tk2

Rekomendowane odpowiedzi

O, film usuniety, ciekawe z jakiego powodu, ciekawe czy....autor umiescil: zrodla wplatanych filmow, zgody na ich wykorzystanie w swoim filmie....za taki film mozna tez zdaje sie miec problemy zwiazane z propagowaniem faszyzmu i od strony Maroka za naruszenie dobrego imienia :-)

Niemniej film trafil w dobre miejsce tj, w kosz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonale wiem, że nie ma nic wspólnego, ale to nie ma nic do rzeczy. To nie jest dokument. Ktoś chciał błysnąć wiedzą, a wyszło jak wyszło:)

6 godzin temu, cinol123 napisał:

O, film usuniety, ciekawe z jakiego powodu, ciekawe czy....autor umiescil: zrodla wplatanych filmow, zgody na ich wykorzystanie w swoim filmie....za taki film mozna tez zdaje sie miec problemy zwiazane z propagowaniem faszyzmu i od strony Maroka za naruszenie dobrego imienia :-)

Niemniej film trafil w dobre miejsce tj, w kosz.

Z takiego powodu, że zauważyłem kilka rzeczy do poprawienia. Widać, że nie rozumiesz takich pojęć jak pastisz i ironia oraz że nie mają nic wspólnego z "propagowaniem". Ale domyślam się, że jako porządny obywatel nie omieszkasz zgłosić tego, gdzie trzeba:)

W dniu 4.04.2019 o 12:17, cinol123 napisał:

Po drugiej wstawce Wehrmachtu dałem se siana. szkoda ze nie ma łapki w dół :P

Też żałuję, że nie możesz spełnić swoich marzeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę pewne rozczarowanie, że nie wszystkim się podobała pierwsza wersja :P Skoro tak, to po co wrzucac film do komentowania na forum. Pokazuj to w gronie znajomych o podobnych gustach :P

W sumie możesz zapytać Marokańczyków czy podoba im się jak ktos wycieczke  rowerową po ich kraju, przeplata wstawkami z 2 Wojny. Obstawiam że większość nie bedzie zachwycona i może również nie zrozumieć " takich pojęć jak pastisz i ironia ".

Teraz, tk2 napisał:

Ale domyślam się, że jako porządny obywatel nie omieszkasz zgłosić tego, gdzie trzeba:)

U Niemców podoba mi się to,, że tam większość ludzi dba o przestrzeganie prawa, i nawet poczuwa się do obowiązku zgłość nieprawidłowości. U nas mentalnie dalej mamy w wiekszości przypadków PRL, i ludzi interweniujących w słysznej sprawie od razu wyzywa się od Kapusiów itd...  a ja uwarzam takie rzeczy za zwykły obowiązek obywatelski, tj zgłaszac rzeczy które mi się nie podbaja i sa łamaniem prawa...

Nie mam problemu żeby zgłosić też taki film, szczególnie gdy autor się domaga. ;-)

W dobie internetu, to tylko wysłanie 2-3 maili i reszta leci z urzedu przeważnie.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...