Skocz do zawartości

[ostre] Widelec karbonowy a wheelie


Antoni.ok

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Pytanie może głupie, ale dopiero zaczynam przygodę i cały czas czytam nowe rzeczy. 

Chcę zapytać jak się się na sprawa co do nauki wheelie na ostrym z karbonowymi widelecem. Mogę się czuć w miarę bezpiecznie czy kupić alu i się nie martwić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz się nie martwić to lepiej Cro-Mo :P  co do carbonu, to ... pewnie jakis markowy carbon zniesie i takie wheele niezgorzej niż markowy alumiak...

Niedalej jak 3tyg temu widziałem alu Mosso z pęknięta sterówka, znajmemu kierownica została w rekach, na szczescie jak juz wjechał do garazu i sie zatrzymał to zobaczył co sie stało . ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to ma do rzeczy jaki byl komin, byl taki że się wszystko zmiesciło co własciciel chciał. W instrukcji mosso nie ma zdaje się zalecenia, co do ilosci podkladek i obowiazku ciecia rury jesli mostek jest wyzej niż ilestam cm od górnej miski steru. Przypominam iż rower byl i jest używany w miescie, wiec nikt nie robi  nim niewiadomo czego, a jednak pekło. ...Na szczescie nie mam u siebie mosso i już raczej nie kupie. ;-)

Za to miałem przez chwile widrlec accent cx one jeszcze ten stary pod pivoty i tam scianka rury sterowej była niemiłosiernie solidna, z 4mm na oko.

Wiec jak na ... taki tam sredniej klasy sztuciec, wygladal solidnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...