Skocz do zawartości

[Hulajnoga] Hulajnoga jaką kupić ?


Gucio2000

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym kupić hulajnogę "nie elektryczną" jedną dla mnie drugą dla żony. Zacząłem przeglądać internetowe sklepy ceny są całkiem spoko tylko z wyborem gorzej ja mam 190 cm wzrostu próbowałem sprzętu w Decathlon i całkiem fajnie się na tym śmiga. Nie jestem przekonany do sprzętu z Decathlona wolał bym kupić coś co przetrwa kilka sezonów zwykłej normalnej rekreacyjnej jazdy + dojazdy do pracy. Myślałem o sprzęcie od firmy Movino z tarczowym hamulcem proszę o radę bo generalnie hulajnogi to dla mnie temat zupełnie obcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podepnę się pod ten temat, bo tematów o hulajnogach jest tu mało, a też się zastanawiam nad hulajnogą, ale elektryczną.

Zastanawiam się nad nową wersją Xiaomi m365, czyli czymś takim: "https://nahulajnogi.pl/nowosc-xiaomi-mi-electric-scooter-pro-nowa-wersja-popularnej-hulajnogi-m365,2.html"

Czy to będzie dobry wybór? Może ktoś ma jakieś doświadczenia z hulajnogami elektrycznymi i może coś poradzić. 



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...