Skocz do zawartości

[4000 zł +/-] Rower z dwoma amortyzatorami, do trasy i asfaltowej i leśnej, bardziej wymagającej


Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Ilia napisał:

Dla mnie pozycja jest dobra.

No i właśnie dokładnie o to chodzi. Ty lubisz taką pozycję, ja nie. Pokazuje to że doradzanie komuś kto nie ma pojęcia czego oczekuje, nieco mija się z celem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego pisałem by kolega sobie dobrze potestował różne rowery.

3 godziny temu, hehe12 napisał:

A wyżej wymienione może przetestuje, bo sobie wyobraziłem jak to jest zjeżdżać z górki mając kierownice niżej niż siodełko :D ale może tylko mi się wydaje że byłoby niezbyt przyjemnie.

Jak byłem mały też myślałem, że tak ciężko się jeździ. Teraz nie wyobrażam sobie by mieć kierownicę nad siodełkiem. W nowym rowerze opuściłem kierę niżej niż fabrycznie zamontowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, hehe12 napisał:

sobie wyobraziłem jak to jest zjeżdżać z górki mając kierownice niżej niż siodełko

Normalna rzecz o ile nie masz myk-myka. Prawidłowo ustawione siodło w prawidłowo dobranej ramie nie wypadnie nigdy poniżej kierownicy w rowerze MTB, Choć oczywiście niektórzy cudują ze strzelającymi w górę mostkami, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...