Skocz do zawartości

[sigma pure] problem z sigma data center !


Hrabia126

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od zeszłej wiosny posiadam licznik sigma pure gps, przez cały ubiegły rok licznik nie sprawiał żadnych problemów. W tym roku po pierwszej krótkiej przejażdżce rowerem i ponownym użyciu licznika mam mały problem ze zgraniem danych zarejestrowanych tras. Dokładniej w liczniku mam zarejestrowane pokonane trasy (odległości) z końca ubiegłego roku jak i tegoroczne, których nie widzę w programie sigma data center po podłączeniu licznika do komputera. Czy ktoś może zna jakąś stronę gdzie pokazane jest jak używać tego programu, bo sam nie mogę dość co i jak w nim działa, wydaje mi się, że wszystko robię w prawidłowy sposób jestem zalogowany na swoje konto w chmurze sigmy. Miał ktoś podobny problem : ) 

Pozdrawiam  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W statystyce rocznej ostatnią trasę mam z końca października, później nie zgrywałem tras z licznika, aż do obecnej chwili. Mam parę późniejszych tras z zeszłego roku i kilka z tego w liczniku, których właśnie mi program nie widzi nie chcę ich dorzucić do chmury. Program kręci pokazuje, że niby synchronizuje zaznaczone trasy ale nic to nie zmienia :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chmurą nie miałem nigdy problemu, natomiast z bazą lokalnie owszem. Używam programu na komputerze w domu, pracy i telefonie i wszystko działa dobrze, na każdym mam aktualne dane. Może masz taki problem jak ja kiedyś, wtedy usunąłem bazę i zsynchronizowałem na nowo, ewentualnie zainstaluj program na drugim komputerze wtedy także zsynchronizuje dane od początku. Drugim problemem jaki miałem to nowy licznik Rox 11 i świeży firmware, także miałem problemy, licznik czasami nie widział treningów ale po aktualizacji jet ok. Innych problemów nie miałem, nie mam pomysłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj się naprawdę wkurzyłem na ten licznik. Chciałem ponownie spróbować zgrać nowe trasy z urządzenia i ciagle brak aktualnych tras (widzi tylko trasy z ubiegłego roku) w aplikacji po podłączeniu urządzenia. Myśle może jak zrobie aktualizacje softweru może to pomoże, zaczynam aktualizacje i w połowie taki oto komunikat ss poniżej

http://prntscr.com/n2lrj9

Aktualizacja nieudana, licznik ciagle jest w trybie do aktualizacji softweru nie reaguje na żadne klawisze tak jakby był zawieszony :( ostatnia rzecz jaką kupiłem tej firmy masakra jaki badziew. 

Ktoś może wie czy da się jakoś zrestartować ten licznik żeby zaczął działać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...