Skocz do zawartości

[rower] Merida Big Nine Limited 2018 - 4200 zł


kashier

Rekomendowane odpowiedzi

 

Cześć,

Do sprzedania posiadam mój rower Merida Big Nine Limited 2018. Sprzęt kupiłem w marcu 2018 roku i przejechałem nim około 1000 km. Można to sprawdzić na mojej stravie. 

Rower w rozmiarze 19'. Odpowiedni dla osób między 174- 184 cm. 

Obie osie sztywne- nie ma mowy o pracy bocznej nawet podczas mocnego pałowania.

Rower na ten sezon otrzymał nową kasetę (nie używana, dzisiaj rano założona) SLX 11-46. 

Kupiłem również obręcz DT Swiss x392. 

Zębatka zmieniona na owalną absoluteblack 34T.

W zestawie są pedały SPD shimano m520.

Rower stoi na oponach Maxxis ikon. Jeżeli ktoś chcę, mogę je zamienić na CST Patrol albo na CST Rabbit. Jedne i drugie nówki. 

Rower zabezpieczyłem folią na dolnej rurze oraz na górnej w miejcu, gdzie łapałem za ramę bagażnikiem samochodowym. Dodatkowo główka ramy również ma folię, żeby pancerze nie ścierały lakieru.

Na jednym zdjęciu widać małe ubicie tylnych widełek- rower wywrócił mi się podczas mycia pod domem. 

Sprzęt po modernizacji waży 11.6 kg. 

Poniżej charakterystyka:

RAMA ALU / Big 9 Lite BC-single boost PF
KOLOR SILK TITAN (BLACK)
WIDELEC Manitou Machete Comp 29, sk.100mm, oś 15x100 taper, blokada skoku

PRZEŁOŻENIA 11
PRZERZUTKA TYŁ Shimano SLX Shadow
MANETKA TYŁ Shimano SLX SL-M7000
MECHANIZM KORBOWY Shimano SLX M7000 34 absoluteblack oval
KASETA SLX 11-46

HAMULEC PRZÓD Shimano M315 
HAMULEC TYŁ Shimano M315

https://www.olx.pl/oferta/rower-mtb-merida-big-nine-limited-2018-gwarancja-CID767-IDz7ihP.html

KONTAKT TYLKO TELEFONICZNY 668 372 499.

Serdecznie pozdrawiam

 

Dawid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...