Skocz do zawartości
  • 0

Unibike fusion lady 27.5 czy Kross lea 7.0 2019?


Gość Dagmara

Pytanie

Gość Dagmara

Hej. Kobieta 163cm wzrostu. Szukam roweru którym będę mogła pojechać do lasu i po ścieżkach rowerowych. Jazda dla zdrowotności ;) Jestem totalnym laikiem jezeli chodzi o rowery. Ostatni rower to ten z komunii ;) Chciałabym kupić rower który starczy mi na lata.  W jednym sklepie polecają unibike fusion lady 27,5 2018 A w innym Kross lea 7.0 2019. Potrzebuje pomocy. Oba podobają mi się tak samo, oba są w tej samej cenie 2500zl. Proszę Was o pomoc w wyborze. ;) dzięki wielkie za każdą wskazówkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Przerabiałem teraz ten temat kupując rower dla żony. Finalnie kupiliśmy kross lea 8.0(trafiła się okazja w internecie).

Żona ma dokładnie taki sam wzrost i na unibike w rozmiarze 17 i kole 29 wyglądała źle, rower był za duży.

Unibika na kołach 27,5 nie udało nam się przymierzyć. Krossa wybraliśmy w rozmiarze xs czyli 16 cali na kołach 27,5, bo S jest na 29 a to za dużo na taki wzrost.

Polecam więc zdecydowanie się przymierzyć, osprzętowo unbike fusion lepszy od lea 7 ale lea 8 jest najlepsza:)

No i rower ma się podobać wiec który ładniejszy też powinno mieć znaczenie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...